Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiczną oraz niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć planowe kwalifikacje i konsultacje neurochirurgiczne.
Dowiedz się więcej
PL

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiczną oraz niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć planowe kwalifikacje i konsultacje neurochirurgiczne. Ograniczone zostało także wykonywanie zabiegów metodą Gamma Knife oraz badań Rezonansem Magnetycznym.

Sekretariat i Rejestracja Telefoniczna pozostaje z Państwem w kontakcie i na bieżąco udzielamy informacji  dotyczących  zasad funkcjonowania w tym okresie. W każdej sytuacjo mogą Państwo kontaktować się z nami dzwoniąc pod numery telefonów: 

  • 32 701 24 01
  • 32 701 24 24
  • + 48 731 731 111
  • + 48 731 731 173

Wprowadzone zostały następujące regulacje:

  • Dzień przed planowanym przyjęciem do badania lub leczenia zadzwonimy do Państwa w celu potwierdzenia terminu i przeprowadzenia krótkiej ankiety epidemiologicznej
  • Do Centrum Exira Gamma Knife oraz do Pracowni Rezonansu Magnetycznego wchodzimy przez główne wejście do szpitala UCK im K. Gibińskiego, gdzie zostaną Państwo poddani kontroli epidemiologicznej (pomiar temperatury, wywiad). Osoby z podwyższoną temperaturą, i innymi symptomami infekcji lub u których wywiad epidemiologiczny wykazał inne przeciwwskazania NIE BĘDĄ WPUSZCZONE do budynku, a ich wizyta ulega bezterminowemu przesunięciu.
  • obecność osób towarzyszących pacjentom przy badaniu diagnostycznym zostaje ograniczona. W przypadku osób niepełnosprawnych lub dzieci dopuszczamy obecność 1 osoby towarzyszącej.
  • Wyniki badań  wysyłamy do wszystkich Państwa pocztą na nasz koszt

 

Co musisz wiedzieć o koronawirusie?

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

Masz gorączkę, duszności, kaszel? Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590! Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię co zrobić, by otrzymać pomoc.