Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiczną oraz niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć planowe kwalifikacje i konsultacje neurochirurgiczne.
Dowiedz się więcej
PL

Rejestracja na konsultację w celu kwalifikacji do zabiegu odbywa się telefonicznie (32 701 24 01) oraz mailowo – poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej lub adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o wypełnienie i dołączenie do przesyłanej dokumentacji medycznej podpisanej karty upoważnień i zgód [do pobrania tutaj].

Podczas pierwszej wizyty specjalista neurochirurg na podstawie dokumentacji medycznej dostarczonej przez Pacjenta dokonuje analizy przypadku i podejmuje wstępną decyzję, dotyczącą możliwości i celowości leczenia Gamma Knife.

Ostateczna decyzja o leczeniu Gamma Knife odbywa się po konsultacji z radioterapeutą i radiologiem, w przypadku wątpliwości wykonywane są dodatkowe badania.