Ostatnie wpisy

Gamma Knife w leczeniu pacjentów z drżeniem związanym z chorobą Parkinsona oraz drżeniem samoistnym
O serce trzeba dbać – nie tylko w Walentynki
Tłusty czwartek – umiar i zdrowy rozsądek to klucz do sukcesu
Światowy Dzień Walki z Rakiem

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze!

Pani Irena dowiedziała się o guzie w mózgu cztery lata temu. Pierwszymi objawami były mdłości i problemy z widzeniem, za każdym razem gdy przekręciła głowę w prawą stronę. 

Rezonans wykonany w Przemyślu potwierdził obawy – to był oponiak. Trafiła szybko do neurochirurga z Rzeszowa, który potwierdził diagnozę. Zaznaczył jednak, że guz jest nieoperacyjny i skierował Panią Irenę do leczenia w Gamma Knife Katowice

„Mój zabieg miałam dwa lata temu. Trafiłam w ręce wspaniałych specjalistów. Po kolejnej już kontroli wiem, że guz nie rośnie. Minęły mi również wszystkie nieprzyjemne objawy”

Pani Irena do swojego leczenia podeszła niezwykle pragmatycznie 

„Szłam z nastawieniem, że zostanę wyleczona. Rama, której tak wszyscy się obawiają, nie przestraszyła mnie. Co więcej – nawet zrobiłam sobie w niej zdjęcie, na pamiątkę mojej walki z chorobą. Sam zabieg trwał 1,5 godziny, a mam wrażenie, że była to chwila. Do tego słuchałam uspokajającej muzyki.

Gdybym miała dać radę innym chorym, którzy potrzebują właśnie takiej terapii, to powiedziałabym im jedno – nie ma potrzeby się zastanawiać i zawsze należy otwarcie przyjmować skierowaną do nas pomoc”.

Po kolejnej wizycie kontrolnej jestem niezwykle szczęśliwa! Dziękuję!

Powiązane posty

drżenie rąk

Gamma Knife w leczeniu pacjentów z drżeniem związanym z chorobą Parkinsona oraz drżeniem samoistnym

O serce trzeba dbać – nie tylko w Walentynki

Formularz kontaktowy dla Pacjenta

Wypełnij formualrz i poczekaj na kontakt od nas