Ostatnie wpisy

Niemal 11 lat razem!
Dzień Dziecka
Wspaniałego Dnia Mamy!
Debata ekspertów z udziałem dr n. med. Arkadiusza Lecha

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze!

Pani Irena dowiedziała się o guzie w mózgu cztery lata temu. Pierwszymi objawami były mdłości i problemy z widzeniem, za każdym razem gdy przekręciła głowę w prawą stronę. 

Rezonans wykonany w Przemyślu potwierdził obawy – to był oponiak. Trafiła szybko do neurochirurga z Rzeszowa, który potwierdził diagnozę. Zaznaczył jednak, że guz jest nieoperacyjny i skierował Panią Irenę do leczenia w Gamma Knife Katowice

„Mój zabieg miałam dwa lata temu. Trafiłam w ręce wspaniałych specjalistów. Po kolejnej już kontroli wiem, że guz nie rośnie. Minęły mi również wszystkie nieprzyjemne objawy”

Pani Irena do swojego leczenia podeszła niezwykle pragmatycznie 

„Szłam z nastawieniem, że zostanę wyleczona. Rama, której tak wszyscy się obawiają, nie przestraszyła mnie. Co więcej – nawet zrobiłam sobie w niej zdjęcie, na pamiątkę mojej walki z chorobą. Sam zabieg trwał 1,5 godziny, a mam wrażenie, że była to chwila. Do tego słuchałam uspokajającej muzyki.

Gdybym miała dać radę innym chorym, którzy potrzebują właśnie takiej terapii, to powiedziałabym im jedno – nie ma potrzeby się zastanawiać i zawsze należy otwarcie przyjmować skierowaną do nas pomoc”.

Po kolejnej wizycie kontrolnej jestem niezwykle szczęśliwa! Dziękuję!

Powiązane posty

Archiwalne wydanie GW

Niemal 11 lat razem!

Dzień dzieccka

Dzień Dziecka

Formularz kontaktowy dla Pacjenta

Wypełnij formualrz i poczekaj na kontakt od nas